}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
I Hate Kids

I Hate Kids

Titulli :

Shiko I Hate Kids Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 89 min
Director:John Asher,
Aktoret:Tom Everett Scott, Tituss Burgess, Julian Feder, Rachel Boston, Rhea Seehorn, Julie Ann Emery, Beth Riesgraf, Arden Myrin, Joyce Bulifant, Bryan Batt,

Pershkrimi i Filmit: I Hate Kids

Niku shkrimtari i “I urrej fëmijët”, po martohet kur 13 vjeçari Mejson pretendon të jetë fëmija i tij. Një fallxhor dhe një test ADN e konfirmojnë. Mejsoni ka qenë i adoptuar dhe nuk e di se kush është mamaja e tij e vërtetë. Bashkë me Nikun shkojnë të takojnë ish të dashurat që ka pasur para 14 vjetësh….

Keywords:
I Hate Kids Shiko Filmin Falas, Shiko I Hate Kids Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 1375
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2