}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Impossible Monsters

Impossible Monsters

Titulli :

Shiko Impossible Monsters Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 84 min
Director:Nathan Catucci,
Aktoret:Santino Fontana, Laila Robins, Dennis Boutsikaris, Geoffrey Owens, Natalie Knepp, Devika Bhise, Lyanka Gryu, Chris Henry Coffey, Mercer Boffey, Rajeev Varma,

Pershkrimi i Filmit: Impossible Monsters

Një profesor i psikologjisë fillon një studim rasti me tre lëndë që vuajnë nga paraliza e gjumit. Ndërsa studimi vazhdon, ajo që është e vërtetë dhe çfarë është ëndrra përzihen me pasoja të dhunshme.

Keywords:
Impossible Monsters Shiko Filmin Falas, Shiko Impossible Monsters Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 234
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2