}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Innocent Witness

Innocent Witness

Titulli :

Shiko Innocent Witness Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 129 min
Director:Lee Han,
Aktoret:Jung Woo-sung, Kim Hyang-gi, Lee Kyoo-hyung, Jang Young-nam, Yum Hye-ran, Jung Won-joong, Park Geun-hyung, Kim Jong-su, Lee Seo-hwan, Song Yun-ah,

Pershkrimi i Filmit: Innocent Witness

Një i moshuar që vuan nga depresioni është gjetur i vdekur dhe i zoti i shtëpisë, Mi Ran, akuzohet për vrasjen. Avokati mbrojtës i Mi Ran, së shpejti Ho, është i befasuar kur mësoi se dëshmitari i vetëm i krimit është Ji Woo, një vajzë adoleshente me Asperger. A do të jetë i aftë Ji Woo të marrë qëndrimin dhe të sigurojë një deklaratë të vlefshme?

Keywords:
Innocent Witness Shiko Filmin Falas, Shiko Innocent Witness Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 395
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2