}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ironclad

Ironclad

Titulli :

Shiko Ironclad Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2011Runtime: 121 min
Director:Jonathan English, Yasmin Rais,
Aktoret:James Purefoy, Kate Mara, Jason Flemyng, Paul Giamatti, Brian Cox, Derek Jacobi, Charles Dance, Aneurin Barnard, Jamie Foreman, Mackenzie Crook,

Pershkrimi i Filmit: Ironclad

Në Anglinë e shekullit të trembëdhjetë, një Kalorës Templari dhe disa nga burrat e Barones, luftojnë për të mbrojtur Kalanë e Rochester kundër mbretit tiranik Gjonit.

Keywords:
Ironclad Shiko Filmin Falas, Shiko Ironclad Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 628
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2