}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Isi & Ossi

Isi & Ossi

Titulli :

Shiko Isi & Ossi Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 113 min
Director:Oliver Kienle,
Aktoret:Lisa Vicari, Dennis Mojen, Lisa Hagmeister, Ernst Stötzner, Christina Hecke, Hans-Jochen Wagner, Walid Al-Atiyat, Zoë Straub, Bettina Hoppe, Saladin Dellers,

Pershkrimi i Filmit: Isi & Ossi

Për të realizuar ëndrrat e tyre të kuzhinës dhe boksit, vajza e një miliarderi formon një aleancë të dobishme reciproke me djalin e një nëne beqare.

Keywords:
Isi & Ossi Shiko Filmin Falas, Shiko Isi & Ossi Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 422
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2