}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Jarhead 2: Field of Fire

Jarhead 2: Field of Fire

Titulli :

Shiko Jarhead 2: Field of Fire Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2014Runtime: 103 min
Director:Don Michael Paul, Stefania Velichkova,
Aktoret:Cole Hauser, Josh Kelly, Danielle Savre, Bokeem Woodbine, Ronny Jhutti, Cassie Layton, Jesse Garcia, Jason Wong, Esai Morales, Stephen Lang,

Pershkrimi i Filmit: Jarhead 2: Field of Fire

Pa tanqe apo mbështetje ajrore, një tetar dhe ekipi i tij duhet të gjejnë guximin dhe fuqinë e duhur për të luftuar rrugën e tyre përmes Afganistanit të shkatërruar nga lufta dhe të mbajnë të sigurt një grua anti-talebane.

Keywords:
Jarhead 2: Field of Fire Shiko Filmin Falas, Shiko Jarhead 2: Field of Fire Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 705
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2