}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Jarhead: Law of Return

Jarhead: Law of Return

Titulli :

Shiko Jarhead: Law of Return Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 103 min
Director:Don Michael Paul,
Aktoret:Yael Eitan, Nicholas Aaron, Shanti Ashanti, Ben Cross, Tsahi Halevi, Amaury Nolasco, Robert Patrick, Jeff Pierre, Udi Razzin, Devon Sawa,

Pershkrimi i Filmit: Jarhead: Law of Return

Ronan, një pilot avioni luftarak qëllohet dhe rrëzohet në Siri pas një misioni. Ai është i biri i një senatori amerikan dhe një bashkëpunim mes skuadrave izraelite dhe amerikane dërgohet për të shpëtuar brenda 46 orëve…

Keywords:
Jarhead: Law of Return Shiko Filmin Falas, Shiko Jarhead: Law of Return Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 382
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2