}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Jobs

Jobs

Titulli :

Shiko Jobs Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 128 min
Director:Joshua Michael Stern,
Aktoret:Ashton Kutcher, Dermot Mulroney, Amanda Crew, James Woods, Josh Gad, Matthew Modine, Lukas Haas, J.K. Simmons, Ron Eldard, Elden Henson,

Pershkrimi i Filmit: Jobs

Historia e jetës së Stiv Xhobs që nga braktisja e kolegjit dhe triumfi i tij në botën e teknologjisë duke u bërë një nga sipërmarrësit më të nderuar të shekullit të 20-të.

Keywords:
Jobs Shiko Filmin Falas, Shiko Jobs Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 308
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2