}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Judy & Punch

Judy & Punch

Titulli :

Shiko Judy & Punch Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 105 min
Director:Mirrah Foulkes,
Aktoret:Mia Wasikowska, Damon Herriman, Benedict Hardie, Eddie Baroo, Michael M. Foster, Don Bridges, Tom Budge, Virginia Gay, Terry Norris, Gillian Jones,

Pershkrimi i Filmit: Judy & Punch

Bregu i detit (askund afër detit), kukullat Judy dhe Punch po përpiqen të ringjallin shfaqjen e tyre të marioneteve në një qytet anarkik në prag të sundimit të turmave.

Keywords:
Judy & Punch Shiko Filmin Falas, Shiko Judy & Punch Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 326
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2