}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Just Mercy

Just Mercy

Titulli :

Shiko Just Mercy Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 136 min
Director:Destin Daniel Cretton,
Aktoret:Michael B. Jordan, Jamie Foxx, Brie Larson, O'Shea Jackson Jr., Rafe Spall, Rob Morgan, Tim Blake Nelson, Drew Scheid, Steve Coulter, Mary Kraft,

Pershkrimi i Filmit: Just Mercy

Shumë vite pas ngjarjeve të romanit të famshëm “Si të vrasësh një zog përqeshës”, një tjetër avokat i ri lufton për lirinë e një burri të pafajshëm dhe nuk dihet nëse historia do përsëritet, apo bota ka ndryshuar.

Keywords:
Just Mercy Shiko Filmin Falas, Shiko Just Mercy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 373
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2