}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Just One More Kiss

Just One More Kiss

Titulli :

Shiko Just One More Kiss Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 100 min
Director:Faleena Hopkins,
Aktoret:Frances Mitchell, Patrick Zeller, Faleena Hopkins, Erik Parillo, Joe Barbagallo, Emily Bennett, Stink Fisher, Damiyr Shuford, Jacki Hydock, Denis Ooi,

Pershkrimi i Filmit: Just One More Kiss

Pas një aksidenti tragjik që i merr jetën bëshkëshortit të saj, Maksit, Abi shpërngulet në kabinën e tyre në mal, që të ndihet më pranë tij. Aty, ajo takon shpirtin e Maksit dhe të dy e kanë të vështirë të shkëputen nga njëri tjetri dhe të vazhdojnë përpara. Një histori dashurie që tregon që dashuria e vërtet nuk ka fund.

Keywords:
Just One More Kiss Shiko Filmin Falas, Shiko Just One More Kiss Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 409
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2