}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Killing Sarai

Killing Sarai

Titulli :

Shiko Killing Sarai Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 101 min
Director:Matías Moltrasio,
Aktoret:William Levy, Alicia Sanz, Roberto Sosa, Adrián Lastra, Thanya López, Dalisa Alegría, Mónica Ayos, Ettore D'Alessandro,

Pershkrimi i Filmit: Killing Sarai

Victor (William Levy) ka një sekret të thellë – ai është një vrasës me gjak të ftohtë. E folur e qetë dhe joshëse, Victor u rrit për të bërë vetëm një gjë, që është të vrasësh për para.

Keywords:
Killing Sarai Shiko Filmin Falas, Shiko Killing Sarai Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 687
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2