}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Kindred Spirits

Kindred Spirits

Titulli :

Shiko Kindred Spirits Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 92 min
Director:Lucky McKee,
Aktoret:Caitlin Stasey, Thora Birch, Sasha Frolova, Macon Blair, Shonagh Smith, Isai Torres, Valeria Jauregui,

Pershkrimi i Filmit: Kindred Spirits

Chloe, një nënë e vetme në një lidhje me Alex, e ka kthyer jetën kokëposhtë kur motra e saj e vogël, Sadie, kthehet në shtëpi pas një mungese të gjatë, të pashpjegueshme. Megjithëse Sadie duket se dëshiron të pajtohet me motrën e saj dhe mbesën 17-vjeçare (duke u bërë mjaft grusht vetë), ajo është në të vërtetë një grua e re shumë e shqetësuar, që ka një axhendë të keqe për sa i përket kujtdo që merr mes saj dhe motrës së saj të madhe.

Keywords:
Kindred Spirits Shiko Filmin Falas, Shiko Kindred Spirits Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 275
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2