}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Knives Out

Knives Out

Titulli :

Shiko Knives Out Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 131 min
Director:Rian Johnson, Jessica Lichtner, Jamie Christopher, Kenneth Donaldson,
Aktoret:Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, Don Johnson, Toni Collette, Lakeith Stanfield, Christopher Plummer, Katherine Langford,

Pershkrimi i Filmit: Knives Out

Kur romancieri i njohur i krimit Harlan Thrombey është gjetur i vdekur në pasurinë e tij menjëherë pas ditëlindjes së 85-të, Detektivi kureshtar dhe debitor Benoit Blanc është regjistruar në mënyrë misterioze për të hetuar. Nga familja jofunksionale e Harlanit tek stafi i tij i devotshëm, Blanc përgjon përmes një rrjeti të herrings të kuqe dhe gënjeshtra të vetë-shërbimit për të zbuluar të vërtetën pas vdekjes së parakohshme të Harlanit.

Keywords:
Knives Out Shiko Filmin Falas, Shiko Knives Out Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 507
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2