}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Krrish 3

Krrish 3

Titulli :

Shiko Krrish 3 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 152 min
Director:Raksha Mistry, Rakesh Roshan, Jaideep Sen, Trilok Housen, Sachin Sharma, Eshaan Roshan, Sagar Vashodia, Sahiba Shaikh, Saloni Choujar,
Aktoret:Hrithik Roshan, Vivek Oberoi, Priyanka Chopra, Kangana Ranaut, Arif Zakaria, Asif Basra, Rajpal Yadav, Rakhee Tandon, Sameer Ali Khan, Gowhar Khan,

Pershkrimi i Filmit: Krrish 3

Krrish dhe babai i tij duhet, shpëtuar botën dhe familjen e tyre nga një njeri , i quajtur Kaal i cili me ekipin e tij si kafshë do të sundonin botën nga nje virus, A do të ketë sukses?

Keywords:
Krrish 3 Shiko Filmin Falas, Shiko Krrish 3 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 342
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2