}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Leaving Las Vegas

Leaving Las Vegas

Titulli :

Shiko Leaving Las Vegas Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1995Runtime: 112 min
Director:Mike Figgis, Janee Hull-Page, Simone Farber, Gary Marcus,
Aktoret:Nicolas Cage, Elisabeth Shue, Julian Sands, Richard Lewis, Steven Weber, Kim Adams, Emily Procter, Stuart Reynolds , Valeria Golino, Graham Beckel,

Pershkrimi i Filmit: Leaving Las Vegas

Ben Sanderson, një skenarist i Hollivudit që humbi gjithçka për shkak të alkoolizmit, arrin në Las Vegas për të pirë deri në vdekje. Atje, ai takohet dhe formon një miqësi jo te lehte dhe për mos ndërhyrje me prostitutën Sera.

Keywords:
Leaving Las Vegas Shiko Filmin Falas, Shiko Leaving Las Vegas Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 457
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2