}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Like a Boss

Like a Boss

Titulli :

Shiko Like a Boss Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 83 min
Director:Miguel Arteta,
Aktoret:Tiffany Haddish, Rose Byrne, Salma Hayek, Karan Soni, Jacob Latimore, Billy Porter, Jimmy O. Yang, Ryan Hansen, Jennifer Coolidge, Jessica St. Clair,

Pershkrimi i Filmit: Like a Boss

Me dëshirën për të shpëtuar biznesin e tyre, dy shoqe të ngushta vendosin të bashkëpunojnë me një ndërrmarrje të fuqishme, drejtuesja e të cilës fillon të ndërhyjë dhe të kritikojë duke vënë në provë miqësinë e tyre.

Keywords:
Like a Boss Shiko Filmin Falas, Shiko Like a Boss Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 395
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2