}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Lincoln

Lincoln

Titulli :

Shiko Lincoln Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2012Runtime: 149 min
Director:Steven Spielberg,
Aktoret:Daniel Day-Lewis, Sally Field, David Strathairn, Joseph Gordon-Levitt, James Spader, Hal Holbrook, Tommy Lee Jones, Lee Pace, Jackie Earle Haley, Jared Harris,

Pershkrimi i Filmit: Lincoln

Ky film dramatik analizon trazirat e muajve të fundit te presidentit te 16-te të ShBA-së. Në një komb të ndarë nga lufta dhe përfshirë nga erërat e ndryshimit, Lincoln vëzhgon një politikë që synon t’i japë fund luftës, të bashkojë vendin dhe të shfuqizojë skllavërinë.

Keywords:
Lincoln Shiko Filmin Falas, Shiko Lincoln Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 350
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2