}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Lions for Lambs

Lions for Lambs

Titulli :

Shiko Lions for Lambs Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2007Runtime: 92 min
Director:Robert Redford,
Aktoret:Robert Redford, Meryl Streep, Tom Cruise, Michael Peña, Andrew Garfield, Peter Berg, Derek Luke, Jennifer Sommerfeld, Kevin Dunn,

Pershkrimi i Filmit: Lions for Lambs

Një dramë, e fuksuar në  Afganistan të cilit jan dërguar një kongresmen, një gazetar dhe një profesor , një ngjarje e përfshir mes 2 ushtrive dhe armiqev të përcaktuar në një sekuencë prapa linjave.

Keywords:
Lions for Lambs Shiko Filmin Falas, Shiko Lions for Lambs Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 327
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2