}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Little Spirou – Le Petit Spirou

Little Spirou – Le Petit Spirou

Titulli :

Shiko Little Spirou - Le Petit Spirou Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2017Runtime:
Director:Nicolas Bary,
Aktoret:Sacha Pinaud, Natacha Régnier, Pierre Richard, François Damiens, Philippe Katerine, Armelle, Gwendolyn Gourvenec, Lila Poulet-Berenfeld, Mahé Laridan, Timothée Moffen,

Pershkrimi i Filmit: Little Spirou – Le Petit Spirou

Spiruja i vogël, është një nxënës që nuk dëshiron të ndjekë profesionin që ka paracaktuar familja për të. Së bashku me shokët e tij trazovaçë dhe komikë, ai vendos të organizojë një udhëtim rreth botës, me vajzën që i pëlqen, para se të hyjë në botën e ngrysur të të rriturve…

Keywords:
Little Spirou – Le Petit Spirou Shiko Filmin Falas, Shiko Little Spirou – Le Petit Spirou Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 378
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2