}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Lottery Ticket

Lottery Ticket

Titulli :

Shiko Lottery Ticket Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2010Runtime: 99 min
Director:Erik White,
Aktoret:Shad Moss, Brandon T. Jackson, Naturi Naughton, Loretta Devine, Teairra Mari, Ice Cube, Keith David, Terry Crews, Mike Epps, Charlie Murphy,

Pershkrimi i Filmit: Lottery Ticket

Kur një djalosh i ri nga një lagje e varfër e Amerikës fiton super çmimin e madh të lotarisë, ai fillon të përballet me vështirësitë e të qenit i pasur dhe si ndikon kjo në marrëdhëniet që ke me njerëzit që të rrethojnë.

Keywords:
Lottery Ticket Shiko Filmin Falas, Shiko Lottery Ticket Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 419
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2