}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Machine Gun Preacher

Machine Gun Preacher

Titulli :

Shiko Machine Gun Preacher Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2011Runtime: 129 min
Director:Marc Forster,
Aktoret:Gerard Butler, Michelle Monaghan, Kathy Baker, Richard Goteri, Peter Carey, Barbara Coven, Michael Shannon, Ryann Campos, Madeline Carroll, Mandalynn Carlson,

Pershkrimi i Filmit: Machine Gun Preacher

Historia e Sam Childers, i cili nga nje drogaxhi i rendomte kthehet ne nje besimtar te devotshem, dhe pas kesaj gjithcka fillon ti ece mire. Me pas niset ne nje mision ndihmes ne Sudan dhe duke pare masakrat qe ndodhin , fillon te ndihmoje femijet duke ndertuar jetimore , dhe duke marre armet per te luftuar kunder rrebelve…

Keywords:
Machine Gun Preacher Shiko Filmin Falas, Shiko Machine Gun Preacher Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 376
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2