}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Made in France

Made in France

Titulli :

Shiko Made in France Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2015Runtime: 94 min
Director:Nicolas Boukhrief,
Aktoret:Malik Zidi, Dimitri Storoge, François Civil, Nassim Si Ahmed, Ahmed Dramé, Franck Gastambide, Judith Davis, Nailia Harzoune, Nicolas Grandhomme, Assaad Bouab,

Pershkrimi i Filmit: Made in France

Pas sulmeve të tmerrshme terroriste që tronditën Parisin, ky thriller i guximshëm hetimi ju zhyten brenda grupeve muslimane ekstremiste që rriten brenda vendeve perëndimore dhe që mund të godasin në çdo moment.

Keywords:
Made in France Shiko Filmin Falas, Shiko Made in France Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 358
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2