}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
MALI I HARRUM (2018) The Forgotten Mountain

MALI I HARRUM (2018) The Forgotten Mountain

Titulli :

Shiko MALI I HARRUM (2018) The Forgotten Mountain Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 94 min
Director:Ardit Sadiku,
Aktoret:Xhevat Qorraj, Fatlume Bunjaku, Agron Shala, Kastriot Shehi, Merita Gjyriqi, Agron Dizdari, Ikbale Qena,

Pershkrimi i Filmit: MALI I HARRUM (2018) The Forgotten Mountain

Rikardi, pasi u nxorr jashtë shtëpisë nga djali i tij, mbështetet në mirësinë e vajzës dhe burrit të saj të cilët i ofrojnë atij shtëpinë e tyre në “Bjeshkët e Nemuna”.

Keywords:
MALI I HARRUM (2018) The Forgotten Mountain Shiko Filmin Falas, Shiko MALI I HARRUM (2018) The Forgotten Mountain Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 536
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2
Playeri 3