}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Martyrs

Martyrs

Titulli :

Shiko Martyrs Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2008Runtime: 99 min
Director:Pascal Laugier,
Aktoret:Mylène Jampanoï, Morjana Alaoui, Mike Chute, Catherine Bégin, Robert Toupin, Patricia Tulasne, Juliette Gosselin, Anie Pascale, Xavier Dolan,

Pershkrimi i Filmit: Martyrs

Një vajzë e re kërkon të marrë hak ndaj njerëzve që e rrëmbyen dhe e torturuan kur ajo ishte fëmijë. Bashkë me shoqen e saj, e cila edhe ajo është një viktimë e abuzimit, do të përballen me një rrugëtim të tmerrshëm në një ferr të gjallë të nënçmimit.

Keywords:
Martyrs Shiko Filmin Falas, Shiko Martyrs Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 301
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2