}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Matilda

Matilda

Titulli :

Shiko Matilda Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1996Runtime: 98 min
Director:Danny DeVito,
Aktoret:Mara Wilson, Danny DeVito, Embeth Davidtz, Christel Khalil, Rhea Perlman, Sabrina Bryan, Pam Ferris, Paul Reubens, Tracey Walter, Brian Levinson,

Pershkrimi i Filmit: Matilda

Një vajzë e re jashtëzakonisht inteligjente nga një familje mizore dhe e paqartë zbulon se ajo zotëron fuqi telekinetike dhe dërgohet në një shkollë të drejtuar nga një drejtor tiranik.

Keywords:
Matilda Shiko Filmin Falas, Shiko Matilda Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 925
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2