}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Midnight Special

Midnight Special

Titulli :

Shiko Midnight Special Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2016Runtime: 112 min
Director:Jeff Nichols, Jean-Paul Chreky,
Aktoret:Michael Shannon, Jaeden Martell, Joel Edgerton, Kirsten Dunst, Adam Driver, David Jensen, Sam Shepard, Scott Haze, Dana Gourrier, Paul Sparks,

Pershkrimi i Filmit: Midnight Special

Një babë dhe një djalë shkojnë në arrati pasi babi mëson se fëmija i tij ka fuqi të veçanta.

Keywords:
Midnight Special Shiko Filmin Falas, Shiko Midnight Special Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 374
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2