}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Midway

Midway

Titulli :

Shiko Midway Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 138 min
Director:Roland Emmerich, Martin Doepner, Lorette Leblanc, Bethan Mowat, Pauline Beraud,
Aktoret:Ed Skrein, Patrick Wilson, Luke Kleintank, Luke Evans, Woody Harrelson, Mandy Moore, Dennis Quaid, Nick Jonas, Aaron Eckhart, Tadanobu Asano,

Pershkrimi i Filmit: Midway

Historia e Betejës së Midway, dhe udhëheqësit dhe ushtarët që përdorën instinktet, guximin dhe trimërinë e tyre për të kapërcyer mosmarrëveshjet masive.

Keywords:
Midway Shiko Filmin Falas, Shiko Midway Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 403
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2