}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Military Wives

Military Wives

Titulli :

Shiko Military Wives Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 113 min
Director:Peter Cattaneo,
Aktoret:Sharon Horgan, Kristin Scott Thomas, Amy James-Kelly, Robert Whitelock, India Ria Amarteifio, Greg Wise, Jason Flemyng, Sophie Dix, Robbie Gee, Emma Lowndes,

Pershkrimi i Filmit: Military Wives

Me partnerët e tyre që shërbejnë jashtë në Afganistan, një grup i grave në frontin e shtëpisë formojnë një kor dhe shpejt e gjejnë veten në qendër të një sensacioni mediatik dhe lëvizjes globale.

Keywords:
Military Wives Shiko Filmin Falas, Shiko Military Wives Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 261
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2