}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Miracle in Cell No. 7

Miracle in Cell No. 7

Titulli :

Shiko Miracle in Cell No. 7 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 127 min
Director:Lee Hwan-kyung,
Aktoret:Ryu Seung-ryong, Park Shin-hye, Kal So-won, Oh Dal-su, Park Won-sang, Jeong Man-sik, Kim Jung-tae, Kim Ki-chun, Jung Jin-young, Jo Jae-yoon,

Pershkrimi i Filmit: Miracle in Cell No. 7

Një histori për dashurinë mes një babai me probleme mendore dhe vajzës së tij të adhurueshme. I akuzuar për vrasje dhe përdhunim, shtëpia e babait të saj është burgu.

Keywords:
Miracle in Cell No. 7 Shiko Filmin Falas, Shiko Miracle in Cell No. 7 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 417
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2