}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Miss Americana

Miss Americana

Titulli :

Shiko Miss Americana Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 85 min
Director:Lana Wilson,
Aktoret:Taylor Swift, Andrea Swift, Scott Swift, Joe Alwyn, Todrick Hall, Brendon Urie, Jack Antonoff, Bobby Berk, Jonathan van Ness, Max Martin,

Pershkrimi i Filmit: Miss Americana

Një vështrim i papërpunuar dhe emocionalisht zbulues në një nga artistët më ikonikë të kohës sonë gjatë një periudhe transformuese në jetën e saj, ndërsa mëson të përqafojë rolin e saj jo vetëm si kantautor dhe interpretues, por si një grua që shfrytëzon fuqinë e plotë të zërit të saj.

Keywords:
Miss Americana Shiko Filmin Falas, Shiko Miss Americana Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 340
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2