}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Miss Fisher and the Crypt of Tears

Miss Fisher and the Crypt of Tears

Titulli :

Shiko Miss Fisher and the Crypt of Tears Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 101 min
Director:Tony Tilse,
Aktoret:Essie Davis, Nathan Page, Izabella Yena, Rupert Penry-Jones, Daniel Lapaine, Jacqueline McKenzie, Miriam Margolyes, Kal Naga, John Stanton, Nicole Chamoun,

Pershkrimi i Filmit: Miss Fisher and the Crypt of Tears

Pasi çliroi një vajzë të re nga burgimi i saj i padrejtë në Jeruzalem, Phryne Fisher fillon të zbulojë një mister në lidhje me smeraldet e paçmuar, mallkimet e lashta dhe të vërtetën pas zhdukjes së dyshimtë të fisit të harruar të Shirinit.

Keywords:
Miss Fisher and the Crypt of Tears Shiko Filmin Falas, Shiko Miss Fisher and the Crypt of Tears Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 473
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2