}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Money Heist: The Phenomenon

Money Heist: The Phenomenon

Titulli :

Shiko La casa de papel: El fenómeno Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 57 min
Director:Luis Alfaro, Pablo Lejarreta,
Aktoret:Úrsula Corberó, Miguel Herrán, Álvaro Morte, Esther Acebo, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Alba Flores, Darko Peric, Pedro Alonso, Rodrigo de la Serna,

Pershkrimi i Filmit: Money Heist: The Phenomenon

Këtu tregohet pse dhe si “Money Heist” ndezi një valë entuziazmi në të gjithë botën për një grup të dashur hajdutësh dhe profesorin e tyre. Serialin La Casa de Papale me Titra Shqip e gjeni në sektorin e Serialeve!

Keywords:
Money Heist: The Phenomenon Shiko Filmin Falas, Shiko Money Heist: The Phenomenon Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 545
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2