}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

Titulli :

Shiko Mortal Kombat Legends: Scorpions Revenge Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 80 min
Director:Ethan Spaulding,
Aktoret:Joel McHale, Jennifer Carpenter, Jordan Rodrigues, Patrick Seitz, Steve Blum, Artt Butler, Darin De Paul, Robin Atkin Downes, Dave B. Mitchell, Ike Amadi,

Pershkrimi i Filmit: Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

Legjenda e Akrepit dhe hyrje tij në kampionatin Mortal Kombat për tu hakmarrë ndaj vrasësit të familjes së tij.

Keywords:
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge Shiko Filmin Falas, Shiko Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 845
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2