}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Mr. Brooks

Mr. Brooks

Titulli :

Shiko Mr. Brooks Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2007Runtime: 120 min
Director:Bruce A. Evans,
Aktoret:Kevin Costner, Demi Moore, Dane Cook, William Hurt, Marg Helgenberger, Danielle Panabaker, Ruben Santiago-Hudson, Reiko Aylesworth, Matt Schulze, Yasmine Delawari,

Pershkrimi i Filmit: Mr. Brooks

Një ngacmues psikologjik në lidhje me një njeri i cili ndonjëherë kontrollohet nga alter-ego i tij i dashur për vrasje dhe zemërim.

Keywords:
Mr. Brooks Shiko Filmin Falas, Shiko Mr. Brooks Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 533
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2