}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Mr. Jones

Mr. Jones

Titulli :

Shiko Mr. Jones Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 119 min
Director:Agnieszka Holland, Karolina Foltyn,
Aktoret:James Norton, Vanessa Kirby, Peter Sarsgaard, Joseph Mawle, Fenella Woolgar, Kenneth Cranham, Celyn Jones, Krzysztof Pieczyński, Michalina Olszańska, Patrycja Volny,

Pershkrimi i Filmit: Mr. Jones

Një gazetar nga Uellsi nxjerr në media lajmin për urinë në Bashimin Sovjetik, në fillim të viteve 30. Ky lajm do i shkaktojë atij telashe dhe peripeci të shumta, në udhëtimin e tij në Bashkimin Sovjetik.

Keywords:
Mr. Jones Shiko Filmin Falas, Shiko Mr. Jones Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 376
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2