}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Murder 3

Murder 3

Titulli :

Shiko Murder 3 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 124 min
Director:Vishesh Bhatt,
Aktoret:Randeep Hooda, Aditi Rao Hydari, Sara Loren, Rajesh Shringapure, Bugs Bhargava, Shekhar Shukla, Tonishaa Pawar, Karla Singh, Shraddha Jaiswal,

Pershkrimi i Filmit: Murder 3

Një fotograf i modës dhe fotografi i jetës së egër Vikram futet në një lidhje me Nishën.Ajo lëviz me të në vilen e tij jashtë qytetit. Shtëpia e vjetër, e bërë dekada më parë është po aq e bukur sa është e frikshme. Ajo mban shumë sekrete që Nisha së shpejti do të zbulojë; të jetës së burrit që e bëri atë dhe të Vikramit, i cili po merret me zhdukjen misterioze të ish të dashurës së tij Roshni.

Keywords:
Murder 3 Shiko Filmin Falas, Shiko Murder 3 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 335
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2