}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
National Lampoon’s Van Wilder

National Lampoon’s Van Wilder

Titulli :

Shiko National Lampoon's Van Wilder Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2002Runtime: 92 min
Director:Walt Becker,
Aktoret:Tara Reid, Ryan Reynolds, Tim Matheson, Kal Penn, Sophia Bush, Teck Holmes, Daniel Cosgrove, Deon Richmond, Alex Burns, Emily Rutherfurd,

Pershkrimi i Filmit: National Lampoon’s Van Wilder

Van Wilder ka ndjekur kolegj shumë vite dhe ka frikë të diplomohet, por babai i Van përfundimisht kupton se çfarë po ndodh. Kur ai ndalon pagimin e tarifave të shkollimit të djalit të tij, Van duhet të dalë me paratë nëse dëshiron të qëndrojë në kolegj, kështu që ai dhe miqtë e tij dalin me një ide të shkëlqyeshme për mbledhjen e fondeve – duke hedhur parti. Sidoqoftë, kur revista kolegj zbulon dhe reporter, Gwen dërgohet të bëjë një histori në Van Wilder, gjërat bëhen pak më të komplikuara.

Keywords:
National Lampoon’s Van Wilder Shiko Filmin Falas, Shiko National Lampoon’s Van Wilder Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 616
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2