}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
National Security

National Security

Titulli :

Shiko National Security Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2003Runtime: 88 min
Director:Dennis Dugan,
Aktoret:Martin Lawrence, Steve Zahn, Colm Feore, Bill Duke, Eric Roberts, Timothy Busfield, Robinne Lee, Matt McCoy, Brett Cullen, Mari Morrow,

Pershkrimi i Filmit: National Security

Ërl dhe Henk nuk arrijnë të bëhen policë dhe fillojnë punë si roje sigurie. Dy rojet e hallakatur do të bashkëpunojnë për të rrëzuar një rreth trafikimi.

Keywords:
National Security Shiko Filmin Falas, Shiko National Security Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 839
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2