}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ne Zha

Ne Zha

Titulli :

Shiko Ne Zha Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 110 min
Director:Yu Yang,
Aktoret:Yanting Lv, Joseph, Mo Han, Hao Chen, Qi Lü, Yang Wei, Jiaming Zhang,

Pershkrimi i Filmit: Ne Zha

Lindur me fuqi unike, një djalë rekrutohet për të luftuar demonët dhe për të shpëtuar komunitetin që ka frikë prej tij.

Keywords:
Ne Zha Shiko Filmin Falas, Shiko Ne Zha Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 469
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2