}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
New World

New World

Titulli :

Shiko New World Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 134 min
Director:Park Hoon-jung,
Aktoret:Lee Jung-jae, Choi Min-sik, Park Sung-woong, Hwang Jung-min, Song Ji-hyo, Choi Il-hwa, Park Seo-Yeon, Jang Gwang, Ma Dong-seok, Lee Kyung-young,

Pershkrimi i Filmit: New World

Ky film paraqet konfliktin midis policise dhe mafias nga kendveshtrimi i nje polici te infiltruar.

Keywords:
New World Shiko Filmin Falas, Shiko New World Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 330
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2