}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
NH10

NH10

Titulli :

Shiko NH10 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2015Runtime: 115 min
Director:Navdeep Singh,
Aktoret:Anushka Sharma, Neil Bhoopalam, Deepti Naval, Darshan Kumaar, Ravi Jhankal,

Pershkrimi i Filmit: NH10

Arjun dhe Mira nisen në një udhëtim nga Delhi për të festuar ditëlindjen, por kur ata ndeshën rrugës me disa njerëz që vrasin për nderin e tyre, jeta e tyre ndryshon plotësisht. A do munden ata të mbijetojnë në një vend të humbur ku mbi të gjitha, gratë vetëm dhunohen.

Keywords:
NH10 Shiko Filmin Falas, Shiko NH10 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 910
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2