}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Nina

Nina

Titulli :

Shiko Nina Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2016Runtime: 90 min
Director:Cynthia Mort,
Aktoret:Zoe Saldana, David Oyelowo, Mike Epps, Ella Thomas, Ronald Guttman, Ella Joyce, Keith David, Mary Pat Gleason, Siena Goines, Kit Leonard Dennis,

Pershkrimi i Filmit: Nina

Historia e muzikantes së xhazit dhe pianistes klasike Nina Simone, ngritja e saj në famë dhe marrëdhëniet me menaxherin e saj Klifton Henderson.

Keywords:
Nina Shiko Filmin Falas, Shiko Nina Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 299
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2