}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Olympus Has Fallen

Olympus Has Fallen

Titulli :

Shiko Olympus Has Fallen Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 120 min
Director:Antoine Fuqua, Mary Frances Eglin, Christine Lalande,
Aktoret:Gerard Butler, Aaron Eckhart, Finley Jacobsen, Dylan McDermott, Rick Yune, Morgan Freeman, Angela Bassett, Melissa Leo, Radha Mitchell, Cole Hauser,

Pershkrimi i Filmit: Olympus Has Fallen

Nje grup i vogel ekstremistesh, te armatosur deri ne dhemb. Te stervitur rreptesisht, vendosin nje prite ne mes te dites ne shtepine e bardhe dhe duke kaluar ndertesen marrin peng presidentin Benjamin Asher dhe stafin e tij ne bunker e padepertueshem te SHBA-se. Qellimi i tyre eshte te zene ngushte te gjithe shtetin……

Keywords:
Olympus Has Fallen Shiko Filmin Falas, Shiko Olympus Has Fallen Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 420
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2