}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Only God Forgives

Only God Forgives

Titulli :

Shiko Only God Forgives Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 90 min
Director:Nicolas Winding Refn,
Aktoret:Ryan Gosling, Kristin Scott Thomas, Vithaya Pansringarm, Gordon Brown, Rhatha Phongam, Tom Burke, Byron Gibson, Sahajak Boonthanakit, Charlie Ruedpokanon, Wannisa Peungpa,

Pershkrimi i Filmit: Only God Forgives

Xhuliani është një trafikant droge në botën kriminale të Bangkokut. Jeta e tij bëhet akoma edhe më e komplikuar kur nëna e tij e detyron atë të gjejë dhe të vrasë atë i cili është përgjegjës për vdekjen e vëllait të tij.

Keywords:
Only God Forgives Shiko Filmin Falas, Shiko Only God Forgives Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 361
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2