}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ordinary Love

Ordinary Love

Titulli :

Shiko Ordinary Love Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 92 min
Director:Lisa Barros D'Sa, Glenn Leyburn,
Aktoret:Liam Neeson, Lesley Manville, David Wilmot, Amit Shah, Lalor Roddy,

Pershkrimi i Filmit: Ordinary Love

Historia e një çifti të zakonshëm që kalon fatkeqësitë, vështirësitë dhe lumturitë që ka jeta bashkë. Sfida të zakonshme që mund të jenë pjesë e jetës së kujtdo, por që bëhen më të lehta kur përballen bashkë dhe kur dashuria është pjesë e jetës.

Keywords:
Ordinary Love Shiko Filmin Falas, Shiko Ordinary Love Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 361
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2