}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Panga

Panga

Titulli :

Shiko Panga Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 131 min
Director:Ashwiny Iyer Tiwari, Abhishek Kapur, Dipankar Gupta, Sonakshi Mittal, Joshi Prathamesh, Rishabh Kumar, Vivechana Sharma, Trupti Patil,
Aktoret:Kangana Ranaut, Jassie Gill, Richa Chadda, Neena Gupta, Yagya Bhasin, Rajesh Tailang, Deepak Agarwal, Yudhishtir Urs,

Pershkrimi i Filmit: Panga

Panga frymëzohet nga jeta reale e nje sportisteje “Kabadie”, e cila ke qenë ylli i skuadrës kombëtare Indiane në këtë sport. Rrugëtimi kalon përmes triumfit, luftës dhe tejkalimit të stereotipeve. Ky film dëshmon se sa e rëndësishme është dashuria e familjes për të qenë e suksesshme.

Keywords:
Panga Shiko Filmin Falas, Shiko Panga Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 504
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2