}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Party Hard, Die Young

Party Hard, Die Young

Titulli :

Shiko Die letzte Party deines Lebens Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 90 min
Director:Dominik Hartl,
Aktoret:Elisabeth Wabitsch, Michael Glantschnig, Marlon Boess, Markus Freistätter, Valerie Huber, Antonia Moretti, Hisham Morscher, Thomas Otrok, Chantal Pausch, Alexandra Schmidt,

Pershkrimi i Filmit: Party Hard, Die Young

Një grup maturantësh diplomohen dhe largohen nga Kroacia për të shijuar “festën e jetës së tyre”. Por ky udhëtim shndërrohet në një udhëtim tmerri, nga i cili jo të gjithë do të kthehen.

Keywords:
Party Hard, Die Young Shiko Filmin Falas, Shiko Party Hard, Die Young Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 551
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2