}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Pearl Harbor

Pearl Harbor

Titulli :

Shiko Pearl Harbor Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2001Runtime: 183 min
Director:Michael Bay, Matthew Cohan, Karen Golden,
Aktoret:Ben Affleck, Josh Hartnett, Kate Beckinsale, Cuba Gooding Jr., Jon Voight, Alec Baldwin, Tom Sizemore, William Lee Scott, Greg Zola, Ewen Bremner,

Pershkrimi i Filmit: Pearl Harbor

Pearl Harbor ndjek historinë e dy miqve më të mirë, Rafe dhe Danny, dhe dashuria e tyre e jetes se si ata të shkojnë jashtë për t’u bashkuar me luftën.

Keywords:
Pearl Harbor Shiko Filmin Falas, Shiko Pearl Harbor Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 539
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2