}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Piranhas

Piranhas

Titulli :

Shiko La paranza dei bambini Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 105 min
Director:Claudio Giovannesi, Daniela Baldasarre,
Aktoret:Francesco Di Napoli, Artem Tkachuk, Viviana Aprea, Pasquale Marotta, Ciro Pellechia,

Pershkrimi i Filmit: Piranhas

Një bandë djemsh adoleshentë kërcasin rrugët e Napolit të armatosur me armë në ndore dhe AK-47 duke pritur ofertat e bosëve të tyre, e duke u ndeshur me bandat e tjera të Napolit.

Keywords:
Piranhas Shiko Filmin Falas, Shiko Piranhas Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 768
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2